חסכון אונליין

מומחה בעת אשפוז

הראל חברה לביטוח מציעה שירות חדש:

"מומחה בעת אשפוז"

שירות המאפשר קבלת חוות דעת רפואית פרטית בעת אשפוז

מרופא מומחה בתחום הרלוונטי

 

 

 

 

 

הראל חברה לביטוח מציעה שירות חדש:

"מומחה בעת אשפוז"

שירות המאפשר קבלת חוות דעת רפואית פרטית בעת אשפוז מרופא מומחה בתחום הרלוונטי

 

הראל חברה לביטוח מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים משיקה שירות חדש "מומחה בעת אשפוז" - חוות דעת רפואית פרטית בעת אשפוז. השירות החדש מספק ליווי על-ידי צוות מוקד רפואי מקצועי בעת אשפוז, ביקור רופא מומחה למצב הרפואי הספציפי של החולה במחלקה במהלך האשפוז, מתן חוות דעת רפואית על-ידי הרופא המומחה, מתן מידע וייעוץ, כולל ליווי של עובדת סוציאלית לפי הצורך וכן ליווי המוקד הרפואי גם 14 יום לאחר האשפוז.

שירות "מומחה בעת אשפוז" מצטרף לשירותים חדשניים נוספים שהשיקה הראל בשנתיים האחרונות, בהם "רופא מלווה אישי" ו"אבחון פרטי מהיר". שירות זה מחזק את תפיסת השירות של הראל וממשיך בגישת החדשנות שמובילה הראל, הממצבת אותה מזה שנים כמובילה בתחום ביטוחי הבריאות. הראל, בשונה מהמקובל, רואה בביטוח בריאות הרבה יותר מתשלום כיסוי כספי ומציעה סדרה של שירותים אשר משפרים בצורה משמעותית את איכות וזמינות השירות הרפואי שמוענק ללקוחותיה ובכך מסייעת למבוטח להגיע לטיפול הרפואי הנכון לו הוא נזקק.

השירות החדש נותן מענה על צורך משמעותי וערך מוסף ללקוח בעת התמודדות עם בעיה רפואית, והוא מסייע למאושפז בבית החולים לממש את זכותו על פי חוק לקבלת חוות דעת רפואית נוספת ובכך מקנה כלים להתמודדות עם אי-הוודאות הקיימת בעת אשפוז, אשר הנו חוויה מורכבת ולא צפויה לחולה ולבני משפחתו.